RSS blog posts RSS comments

Auta hry

závodní hry s auty

Auta hry, závodní hry, formule, flash hry s auty - toto vše a i mnohem víc najdete na této stránce. Tato stránka je zaměřená pro automobilové fanoušky, kteří si chtějí rychle zahrát jednoduché a chytlavé hry s auty. Samozřejmě si na své přijdou i fanoušci motorek, pro ty tu máme nachystánou spousty her s motorkami. Motoristické hry jsou velice oblíbené, každý totiž rád řídí, avšak když někdo nemá řidičký průkaz, je odkázán na flash hry, či počítačové hry :-) S námi si zajední každý, tak neváhejte a přidejte se.


Známá hra, kde je třeba přes překážky dojet do cíle a nenabourat (nerozbít si hlavu). Toto je vylepšená verze, kde je na výběr z více motorek a dokončením určité úrovně se odemknou nové.

Naše hodnocení – 92%

Ovládání – Šipky2 komentářů ke hře “Stunt Dirt Bike”

  1. Jackpot napsal:

    Super Hra

  2. TRI-GEM napsal:

    Nice games and more fun. I like it. Thanks for sharing.

    TRI-GEM working for software development since year 1998. Special we are working for Language research, Educational software, Games Development and Computer Music Compose. Our Remarkable software are English-Bangla Talking Dictionary, Bangla-English Talking Dictionary, Bangla-Bangla Dictionary, Bangla Spell Checker, Phonetic Bangla Writer, Tense Tutor, Game Sea Force, etc. Games “Sea Force” is our first success in the computer-gaming world. We develop this game by our own created Game engine. At present we are updating our game engine more and more to give realistic effect and we hope it will add a new dimension in the gaming world.

Napsat komentář


+ 4 = jedenáct